Ahşap Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Lojistik sektöründe ya da firmaların mal yüklemelerinde en çok ihtiyaç duydukları ürünler arasında paletler gelir. Çünkü paletler gerek kolileri, gerek farklı malzemeleri, gerek ise çeşitli ürünleri üzerinde taşımakta, istif yapılmasına olanak vermekte ve çeşitli araçların içine de yükleme yapabilmek için elverişli ortam oluşturmaktadır. En sık tercih edilen palet türleri arasında gelen ahşap paletler de bu anlamda dikkat çekerken, firmamız tarafından üretilen ve ihtiyaç duyan her türlü firmaya sunulan bu palet türleri ile pek çok lojistik bazlı işler başarı ile gerçekleştirilebilmektedir. Ağır, hantal ya da hacimli yüklerin rahatlıkla taşınabildiği, depo tipi alanlarda doğru ve pratik bir istiflemeye de elverişli şekilde kullanılabildiği ahşap paletler dayanıklılık olarak da oldukça iyi seviyededirler. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve birikim ile üretimde sıfır hata ve sıfır risk ile ahşap paletleri vitrine çıkarmaktadır.

Ahşap Palet Fiyatları

En çok merak edilen konuların başında gelen ahşap paletlerin fiyatları ise sanılanın aksine son derece uygun rakamlardan oluşmaktadır. Yani işletmeler, depo sorumluları, lojistik birimleri ya da sevkiyat sorumlularının rahatlıkla ahşap palet talebinde bulunabilirler. Hem dayanıklı, hem de kullanışlı olan bu paletlerin fiyat olarak uygun olması da işletmeleri harekete geçirmektedir. Üstelik tek bir tip değil, pek çok ebat ile de dikkat çeken ahşap paletler kullanım alanına, kullanım şekline bağlı olarak cazip fiyatlı avantajlar kapsamında tercih edilebilirler.

Ahşap Palet İmalatı

Çeşitli ahşap palet türleri işletmelerin nasıl bir ortamda ve ne amaçla kullanıma ihtiyaç duymalarına göre değişkenlik gösterebilirken, firmamız da ahşap palet üretiminde ebat farklılıklarını göz önüne alarak işleri sürdürmektedir. Bilhassa da üretim süreçlerinde kalite ve dayanıklılıktan ödün verilmez ve kalite kontrol süreçleri büyük bir titizlikle sürdürülür. Bu noktada dileyen herkes ahşap paletlerden istifade edebilir ve bu paletleri kullanmaya başlayabilir.

Eğer siz de ahşap palet ihtiyacı duyarsanız, firmamız ile çekinmeden bağlantı kurabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı paletlerden satın alma şansını değerlendirebilir, hem de çalışmalarınızı gerçekten de dayanıklı ve uzun ömürlü olan tüm bu paletlerle sürdürebilirsiniz.