Paletler

İkinci El Ahşap Palet

Çeşitli sektörlerde kar amacı güderek gerek ihracat, gerek ithalat, gerek ise üretim yapan pek çok firma depolama ve sevkiyat konularında işlerin daha derli toplu gerçekleştirilmesi ve pratik hareket edilmesi için palet türlerinden istifade ederler. Çünkü palet kullanımı hem düzgün istifleme amacı ile, hem de..

İkinci El Plastik Palet

Çok farklı depolama alanlarında kullanılan palet çeşitleri, kullanıldıkları alana ve işlevlerine göre değişkenlik gösterebilirler. Örnek olarak büyük bir kumaş deposunun raflarında demir paletler değerlendirilebilirken, aksesuar depolarında kullanılan paletlerin daha çok plastik paletlerden tercih edildikleri..

İkinci El Palet

Lojistik sektörünün vazgeçilmez unsurlarından olan paletler, her anlamda kullanışlı ve gerekli ürünlerdir. Hem taşımacılık ve nakliye esnasında, hem de istifleme esnasında paletlerden yararlanıldığı muhakkaktır. Örnek olarak ihracat yapan firmaların TIR’lara doldurduğu ürünler ilk olarak paletlerin üzerine ko..

Palet Yatak

Farklı ürünlerimiz ve çeşitli modellerimiz ile pazarda değişik bir hava estirirken, firmamıza ait en kaliteli ve en seçkin ürünler arasında palet yatakların olduğundan da bahsedebiliriz. Bugüne kadar denenmemiş ve bu nedenle de ilginç gelen paletli ürünler artık sehpa, koltuk ya da yatak modellerinde kendiler..

Palet Koltuk

Son dönemlerin en moda ürün modelleri arasında gelen palet koltuklar ülkemizde de büyük bir ilgi görmektedir. Söz konusu koltukların yapımında kullanılan paletler de ambiyans olarak çok farklı bir hava yaratmaktadır. Bundan dolayı da pek çok iş yeri, kafe ya da hobi bahçesinde bu tarz koltukları görülebilir. ..

Palet Sehpa

Son zamanlarda iyiden iyiye moda olan yaratıcı sehpalar ve benzer otantik ürünler ciddi anlamda rağbet görmektedir. Bu tür ürünlerin arasında palet sehpalar da sayılabilir. Çünkü söz konusu sehpalar iş dünyası için sıkça kullanılan paletlerden yapılmaktadır ve bu yönüyle bile farklı bir havanın oluşturulduğu ..

Hurda Palet

Pek çok yerde görülen ve neredeyse her türlü sektörde kullanılan paletler, depolardan sevkiyat alanlarına, taşımacılık işlerinden farklı noktalara kadar her yerde değerlendirilir. Pratik bir kullanım sağlaması, çalışanlara hız kazandırması, bir anda pek çok ürün ya da yükü taşıma imkanı sağlaması gibi sebeple..

Tahta Palet

Her türlü sevkiyat sırasında kullanılabilecek olan, daha çok da depolarda istifleme amacı ile kullanılan paletlerin içinde hem dayanıklı, hem de uygun fiyatlı olması sebebi ile tercih edilen tahta paletler pek çok farklı sektörde değerlendirilmektedir. İhracat yapılsın, ithalat yapılsın, sadece depo için kull..

Euro Palet

İhracat yapan firmaların özellikle tercih ettiği euro paletler, taşımacılık, nakliyat ve depolama işlemlerinde işletmelerin bir numaralı yardımcısıdır. Kurutulmuş ahşaptan yapılan bu paletlerin her anlamda dayanıklı olduğu, üstelik uzun yıllar kullanılabildiği için de kalitesini ispatladığı görülebilir. Bunla..

Ahşap Palet

Lojistik sektöründe ya da firmaların mal yüklemelerinde en çok ihtiyaç duydukları ürünler arasında paletler gelir. Çünkü paletler gerek kolileri, gerek farklı malzemeleri, gerek ise çeşitli ürünleri üzerinde taşımakta, istif yapılmasına olanak vermekte ve çeşitli araçların içine de yükleme yapabilmek için elv..

Plastik Palet

Lojistik sektörü incelendiği zaman gerek ürünlerin gönderimi sırasında, gerek ise ürün aktarımı ve istiflenmesi esnasında en pratik işlemlerin palet kullanımı ile yapıldığı görülebilir. Özellikle de çeşitli palet ürünlerinin taşımacılık ve depolama için tam anlamı ile uygun olduğu gözlemlenebilir. Zaten ihrac..