Ahşap Sandık

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Çok sayıda işletme için hem depo alanlarında, hem de sevkiyat esnasında kullanılan bir takım yardımcı ürünlerin değerlendirilmesi normaldir. Çünkü işlerin daha hızlı, daha pratik ve daha iyi bir şekilde yürütülmesi noktasında bir takım yöntemler denenmektedir. Bu noktada palet kullanımının yaygın şekilde gerçekleştiği, hem depo için hem de nakliyat için çok büyük kolaylıkların paletler ve sandıklar ile mümkün olduğu görülebilir. Bu anlamda da paletlere ve sandıklara bakıldığı zaman çeşitlerin oldukları fark edilebilir. Dikkat çeken sandık çeşitleri içinde ahşam sandıklar da vardır. Hem pratik kullanıma uygun, hem de oldukça sağlam olan bu sandıklar farklı sektörlerde iş yapan çeşitli firmaların tercihleri olurlarken, piyasaya en iyi ahşap sandıklar da firmamız tarafından sunulmaktadır.

Ahşap Sandık Fiyatları

Firmamız bünyesinde deneyimli ustalar ve yetenekli çalışanlar ile üretimi sağlanan, ihtiyacı olan firmalara da hızlı bir şekilde ulaştırılan ahşap sandıklar son derece kullanışlı ürünlerdir. İçlerine yerleştirilen malzemeler ya da ham maddeler bu sayede daha rahat bir biçimde taşınabildiği gibi daha kolay şekilde de istiflenebilir. Üstelik ahşap malzemenin dayanıklı olmasından dolayı bu sandıklar uzun süreler boyunca da kullanılabilir. Fiyat konusu her daim merak edilse de, ahşap sandık fiyatlarının oldukça uygun olmasından söz etmek mümkündür. Yani işletmeler hem pratik şekilde istifleme ve sevk etme yapabilmek için, hem de cazip fiyat avantajlarından yararlanabilmek için ahşap sandık ürünlerine yönelirler.

Ahşap Sandık İmalatı

Gerek depoda, gerek ambarda, gerek ise yükleme alanlarında ve sevkiyat departmanlarında kullanılabilen ahşap sandık ürünlerinin imalat süreçleri de fazlası ile önemlidir. Firmamızın en yetenekli ustaları tarafından sağlam bir işçilik ile yapılan bu sandıklar, aynı zamanda en dayanıklı ahşap malzemeler tercih edilerek hayat bulurlar. Böylelikle de farklı ya da aynı sektörlerdeki pek çok firmanın ahşap sandıkları tercih ettikleri görülebilir.

Dilerseniz siz de hem uygun fiyatlardan dolayı, hem de kaliteli seçeneklerden ötürü ahşap sandıkları tercih edebilirsiniz. Bütün avantajları değerlendirmek ve en doğru seçimleri yapmak için ise firmamız ile iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.