Kafes Sandık

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

İşletmeler hem sevkiyat sırasında, hem de depolama işlemleri esnasında zaman zaman palet ve sandık gibi oldukça işe yarar yardımcı ürünlerden istifade ederler. Bu tür araç ve gereçler ile hem daha çok malzemenin aynı anda taşınması ya da depolanması sağlanır, hem de pratik ve hızlı işlem yapıldığı için zamandan ve işçilikten tasarruf edilir. Bu noktada da sektörü ne olursa olsun işletmeler ihtiyaç duydukça sandık ya da palet ürünlerimizi değerlendirmektedirler. Firmamızın sunduğu önemli seçenekler arasında kafes sandık modelleri de gelir. Çünkü bu modeller aralıklı şekilde yapıldığından dolayı içini bir nebze gösteren ve hava alan tarzda tasarlanır. Taşınacak olan ürün, malzeme ya da eşya özellikleri göz önüne alınarak kafes sandıklar değerlendirilebilir. Standart ölçülere göre üretilebilen kafes sandık modelleri aynı zamanda işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda özel ölçülere göre de şekillendirilebilir. Bu noktada çeşitli seçenekleri değerlendirmek de mümkün olur.

Kafes Sandık Fiyatları

Her ürünün olduğu gibi sandıkların da bir bedeli vardır. Ancak firmamız en kaliteli ve en sağlam sandıkları vitrine çıkarmasının yanı sıra uygun ve düşük fiyatlar karşılığında bu seçenekleri satışa koyduğu için de ilgi görür. Çünkü hem kullanışlı, hem de uzun ömürlü ve sağlam kafes sandık seçenekleri işletmelerin fazlası ile tercih ettiği ürünler arasında gelir. Gerek taşıma için kullanılan, gerek ise doğrudan istifleme aracı olarak görülen bu sandıklar sayesinde oldukça pratik şekilde hareket edilebilir ve başarılı lojistik işlemleri yapılabilir.

Kafes Sandık İmalatı

İhracat yapan firmalar olsun, ham madde tedarik eden işletmeler olsun, kısacası akla gelen her türlü üretim ve sevkiyat alanında kafes sandıklara ihtiyaç duyulur. Bu sandıklar ile çok sayıda malzeme rahatlıkla taşınırken işletmeler de yerden kazanmalarının yanı sıra zamandan tasarruf etmenin mutluluğunu yaşarlar. Üstelik kafes sandıkların aralıklara sahip olduğu için içini göstermesi ve içine hava alması da pek çok malzeme türü için gerekli görülebilen niteliklerdir.

Şimdi siz de son derece kullanışlı bu ürünleri en uygun rakamlar karşılığında satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.