İkinci El Ahşap Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Çeşitli sektörlerde kar amacı güderek gerek ihracat, gerek ithalat, gerek ise üretim yapan pek çok firma depolama ve sevkiyat konularında işlerin daha derli toplu gerçekleştirilmesi ve pratik hareket edilmesi için palet türlerinden istifade ederler. Çünkü palet kullanımı hem düzgün istifleme amacı ile, hem de kolay ve sorunsuz sevkiyat yapma amacı ile öne çıkar. Oldukça fazla miktarda firma da bbu paletlerden yararlanır. Dünyanın her yanında bu durum aynı olduğu gibi, ülkemizde de palet kullanımı revaçtadır. Kimi firmalar ihtiyaçlarına göre tahta palet seçerken, kimi firmalar ise plastik paletlere yönelirler. Ahşap paletler, euro paletler ve çok daha fazlası da bu noktada ilgi çeker. Piyasanın ihtiyaç duyduğu her türlü palet seçeneğini sunan ve avantajlı fiyatlar ile bu hizmetlerini taçlandıran firmamız ise sadece sıfır paletlerle değil, ikinci el paletlerle de işletmelere yardımcı olmaktadır. Bilhassa da ikinci el ahşap paletler yurt genelinde ilgi görmekte ve sıklıkla kullanılmaktadırlar.

İkinci El Ahşap Palet Fiyatları

En çok tercih edilen ikinci el paletler arasında ahşap olanlar öne çıkar. Çünkü ahşap paletler hem kullanıma uygunluğu, hem de rahat hareket ettirilebilir olması ile ilgi odağı haline gelmiştir. Bununla birlikte sektör bazında da zaman zaman şart olarak görülen ahşap paletlerin ikinci el seçenekler arasından belirlenmesi ise her anlamda avantaj sağlar. Yapı olarak sağlam, uzun ömürlü ve kesinlikle deforme olmamış ikinci el ahşa paletler firmamız bünyesinde gözden geçirilip satılmaktadır. Bu şekilde fiyatların da avantajlı olması ile çok sayıda firmanın söz konusu ürünlere ilgi duyduğu ve satın aldığı sonucuna ulaşılır.

İkinci El Ahşap Palet İmalatı

Ahşa paletlerin imalatı sırasında en kaliteli ve dayanıklı hammaddeler ile hareket eden ustalarımız, ikinci el ahşap paletler için de yenileme ve koruma çalışmalarını en doğru teknikler ile yaparlar. Bu şekilde ortaya adeta sıfır kalitesinde yer alan palet seçenekleri çıkmaktadır.

Dileyen herkes firmasına ya da çalıştığı organizasyona ikinci el ahşap paletlerinden tedarik edebilir. Bunun için firmamızla temasa geçilerek uygun fiyatlardan yaralanmak mümkün olacaktır.