Tahta Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Her türlü sevkiyat sırasında kullanılabilecek olan, daha çok da depolarda istifleme amacı ile kullanılan paletlerin içinde hem dayanıklı, hem de uygun fiyatlı olması sebebi ile tercih edilen tahta paletler pek çok farklı sektörde değerlendirilmektedir. İhracat yapılsın, ithalat yapılsın, sadece depo için kullanılsın ya da kullanılmasın, kısacası nasıl bir talep olursa olsun en kolay ulaşılabilecek tipteki paletler tahta seçeneklerdir. Söz konusu tahta palet ürünleri uzun vadeli olarak da kullanılabilir. Burada önemli olan ise firmaların palet tercihleri sırasında dayanıklılık, sağlamlık, kullanışlılık ve fiyat gibi unsurlar ile değerlendirmeler yapması, firmamız tarafından piyasaya sunulan tahta paletlerin de bu doğrultuda yoğun rağbet görmesidir. Sektör fark etmeksizin her çeşit firma tahta paletlere rağbet gösterebilir ve en uygun fiyatlar eşliğinde bu paletler elde edilebilir.

Tahta Palet Fiyatları

İşletmeler açısından maliyetleri kısma konusunda her türlü detay değerlendirilirken, elbette ki palet satın alınmasına dair fiyat araştırmaları ve mali külfet oluşturup oluşturmama konusu da zaman zaman gündem olur. Ancak firmamızdan talep edilen tahta paletler için son derece uygun rakamların telaffuz edilmesinden dolayı diğer şirketler de bu paletlerini firmamızdan almaktadırlar. Ancak bu şekilde hem kaliteli, hem çok kullanışlı, hem de oldukça uygun fiyatlı tahta paletler satın alınabilmektedir. İster istiflemek için olsun, ister palet üstü ambalaj yapıp sevk etmek için olsun her türlü amaca yönelik olarak bu sağlam yapılı paletler değerlendirilebilir.

Tahta Palet İmalatı

Fiyatlarının uygun olduğu anlaşılan tahta paletlerin imalat olarak da en kaliteli süreçlerden geçtiği anlaşılmaktadır. Firmamız tüm bu paletleri imal ederken özellikle de malzeme seçimindeki titizliğe ve kaliteli kontrol kısmındaki sıkı denetime dikkat eder. Ancak bu şekilde uzun yıllar istifade edilebilecek sağlam tahta paletler oluşturulabilir. Üretim sırasında her türlü kalite standardına da dikkat edilirken, firmaların palet tercihlerini bizim ürünlerimizden yana yapmaları da ortaya koyduğumuz paletlerin ne kadar da kullanışlı ve kaliteli olduğuna işaret olarak gösterilebilir.

Dilerseniz siz de firmanız için en sağlam tahta paletleri elde edebilir, bu sırada da harcamalarınızı minimuma indirebilirsiniz.