İkinci El Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Lojistik sektörünün vazgeçilmez unsurlarından olan paletler, her anlamda kullanışlı ve gerekli ürünlerdir. Hem taşımacılık ve nakliye esnasında, hem de istifleme esnasında paletlerden yararlanıldığı muhakkaktır. Örnek olarak ihracat yapan firmaların TIR’lara doldurduğu ürünler ilk olarak paletlerin üzerine konur. Palet üzerinde ambalaj yapılarak hazırlanan kolilerin toplu durması ve düzgün şekilde araca sığdırılması mümkündür. Tüm bu işlemler kaliteli, dayanıklı ve sağlam paletler ile gerçekleşir. Depolama esnasında da palet yerleşimlerinin muazzamlığından faydalanan işletmeler hem pratik şekilde ürünlerini depolamak, hem de yerden ve hacimden kazanmak için palet kullanımını tercih ederler. Firmamız da ahşap palet olsun, tahta palet olsun, euro palet olsun akla gelen her türlü palet tipini piyasaya sağlamaktadır. Tüm bunlara ilave olarak ikinci el paletler de yaygın şekilde kullanılır. Az kullanılmış, zarar görmemiş, deforme olmamış ikinci el paletler firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

İkinci El Palet Fiyatları

Sektörü ne olursa olsun her türlü işletme zaman zaman palet ihtiyacı duyabilir. Bu noktada da kimi zaman paletlerin fiyatlarından dolayı işletmeler farklı alternatiflere yönelebilirler. Lojistik, nakliye, depo işleri gibi iş alanlarında sıkça kullanılan paletler için ikinci el paletler dikkat çekerken, hasarsız ve kullanışlı olan tüm bu paletler türlerine göre de fiyatlandırılırlar. Firmamız aracılığı ile en iyi ikinci el paletlere sahip olunabileceği gibi, aynı zamanda Euro paletler için ayrı, tahta paletler için ayrı, ahşap paletler için ayrı ikinci el palet fiyatları mevcuttur.

İkinci El Palet İmalatı

Fiyat olarak birbirinden farklı olan palet türleri ikinci el piyasasında avantajlı rakamlarla satılırken, firmamızın ikinci el paletleri en düzgün ve en kullanışlı şekilde vitrine çıkarması da takdir edilmektedir. Çünkü ikinci el paletlerin tıpkı sıfır paletler gibi düzgün ve kullanılabilir durumda olması şarttır. Daha önce belli bir miktar kullanılmış olan ancak hiçbir hasarı bulunmayan söz konusu seçeneklere hemen ulaşabilirsiniz.

Şimdi siz de fiyat avantajlarını değerlendirerek ikinci el paletleri elde edebilir, bu sayede işlerinizi profesyonel bir biçimde devam ettirirken harcamalardan da tasarruf sağlayabilirsiniz.