Palet Koltuk

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Son dönemlerin en moda ürün modelleri arasında gelen palet koltuklar ülkemizde de büyük bir ilgi görmektedir. Söz konusu koltukların yapımında kullanılan paletler de ambiyans olarak çok farklı bir hava yaratmaktadır. Bundan dolayı da pek çok iş yeri, kafe ya da hobi bahçesinde bu tarz koltukları görülebilir. Üstelik sadece mekanlarda değil, artık neredeyse her evde de palet koltuk modelleri görülmeye başlanmıştır. Çünkü bu tarz koltuklar ortama sundukları hava ile farklı ve etkin bir ambiyans oluştururken, kişiler de palet koltuklar üzerinde eğlenceli zamanlar geçirebilirler. Sağlam, dayanıklı paletlerden yapıldığı için çok uzun süreler boyunca kullanılabilecek olan tüm bu koltuk tipleri aynı zamanda kullanılacak olan alana göre de dizayn edilebilir. Firmamızın ürettiği standart palet koltuklar dışında mekana göre farklı niteliklere ve şekillere sahip palet koltuk takımları da yapılabilmektedir. Üstelik tüm bu ürünlerin imalatı sırasında en doğru teknikler ustalarımız tarafından uygulanırken, satış rakamları da en uygun şekilde etiket üzerinde yerini alır.

Palet Koltuk Fiyatları

Bulunduğu ortamda kalite rüzgarları estiren, otantik bir salon ya da oturma odası kurmak için gerekli olan palet koltuk takımları firmamız tarafından vitrine konmaktadır. Gerek dayanıklı paletlerin kullanılması, gerek ise estetik dokunuşlarla en doğru hamlelerin yapılması noktasında ekiplerimiz var güçleri ile çalışarak ortaya eşsiz eserler çıkarırlar. Bu denli kaliteli palet koltuk ürünlerinin fiyatlarının da son derece cazip olduğundan bahsedilebilir. Özellikle de firmamızın en seçkin palet koltukları inanılmaz uygun fiyatlarla vitrinde yerini almaktadır.

Palet Koltuk İmalatı

Palet koltuk üretimine göz atıldığında kullanılan pek çok ahşap ya da tahta paletin en dayanıklı ve en sağlam olanlar arasından seçildikleri görülebilir. Bununla beraber pek çok kişinin tercih ettiği seçkin modellerde de kusursuz işçilik vardır. Kısacası ekiplerimiz ve deneyimli ustalarımız aracılığı ile şahane modeller üretilmekte ve satışa konmaktadır.

Şimdi siz de ister evinize, ister mekanınıza palet koltuk alabilir ve ortama değişik bir enstantane sunabilirsiniz. Harika bir ambiyans ve otantik bir hava için bu koltukları satın alabilir, firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.