İhracat Sandığı

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

İhracat yapan firmaların en sık kullandıkları araçlar arasında gelen ihracat sandığı, kolilerin ya da ürünlerin doğrudan sandık içine yerleştirilmesi ve sevk edilmesi esnasında değerlendirilir. Aynı anda pek çok parçayı tek bir kasada toplayan bu sandıklar ile TIR içi yerleşim de rahatlıkla yapılmaktadır. Örnek olarak Avrupa ülkelerine TIR ile gönderilecek olan çeşitli ürünlerin önce kolilenmesi, ardından da bu kolilerin en iyi şekilde ihracat sandıklarına istiflenmesi gereklidir. Bu sayede yükleme yaparken forklift yardımı ile kolay bir biçimde taşıma da sağlanabilir ve bir anda onlarca kolinin TIR içine yüklendiği görülebilir. Zaman zaman istifleme için kullanılsa da ihracat sandıkları temel olarak bu tarz sevkiyatlarda değerlendirilmektedir. Firmamız bünyesinde en tecrübeli ustalarımız ile üretilen ihracat sandık modelleri gerek ihracat firmalarının işlerini kolaylaştırmak için, gerek ise alıcı firmaların ürün çekilmesi sırasında yük alımı ve istiflenmesini basitleştirmesi için tercih edilir.

İhracat Sandığı Fiyatları

Sektörü ne olursa olsun ihracat yapan ve bu nedenle de üretim bölgesinden ürün sevk eden firmalar mutlaka ki yükleme esnasında ihracat sandıklarından istifade ederler. Pratik bir şekilde işlem yapılmasına olanak sağlayan, son derece kaliteli olan, güvenilir bir şekilde değerlendirilen, en sağlam malzemeler ile üretilen ihracat sandıkları fiyat olarak da çok avantajlıdır. Firmamızın vitrine çıkardığı ürünlere göz atılınca ne denli iyi ve uygun fiyatların belirlendiği anlaşılabilir. Bu şekilde de ihracat yapan firmaların sandık konusunda giderlerinin şişmediği, aksine hem işçilikten, hem de zamandan dolayı tasarruf edilip bir de sandık ücretinin az olarak ödendiği durumu avantaj olarak nitelendirilir.

İhracat Sandığı İmalatı

Sağlam ve dayanıklı ihracat sandığı ürünleri firmamız tarafından büyük bir özenle imal edilirken, kullanılan ham maddeler ve teknikler ile ortaya muazzam sandıklar çıkarılmaktadır. İşte tüm bu sandıklar ile de ürün yüklenmesi olsun, istif ya da sevkiyat olsun rahatlıkla yapılır.

Şimdi siz de şirketiniz için en doğru adımları atarak ihracat sandıklarınızı uygun fiyatlara elde edebilirsiniz. Bunun için firmamızla hemen temas kurabilir ve pek çok fırsattan da yararlanabilirsiniz.