Katlanabilir Sandık

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

İşletmelerin ürün istiflemeleri ve malzeme sevkiyatları sırasında sıklıkla kullandıkları bir takım materyaller, araç ve gereçler vardır. Bu araç gereçler arasında ilk sırada akıllara palet, sandık ve kasalar gelir. Kullanılan paletlerin ya da sandıkların hangi malzemelerden yapıldığı ve ne ölçülerde üretildikleri önem teşkil ederken, firmamız tarafından gerek standart ölçülerde, gerek ise firmanın talep ettiği özel ölçülerde sandıkların sunulması gayet mümkündür. Sektörünün ne olduğu önemli olmayan, her alanda faaliyet gösterebilen, depolama ve sevkiyat konularında en kaliteli sandıkları elde etmek isteyen işletmeler için katlanabilir sandıklar dikkat çekmektedir. Bu sandıklar katlanabilir özelliklere sahip oldukları için yerden fazlası ile tasarruf edilirken, katlama ve yükleme işlemleri de gayet pratik olarak halledilir. Böylelikle de hem istifleme sırasında, hem de ihracat ya da yurt içine sevkiyat sırasında işçilikten ve süreden tasarruf etme şansı doğar. İşletmeler bu tarz fırsatları muhakkak değerlendirirler.

Katlanabilir Sandık Fiyatları

Kullanılan her malzeme, materyal, araç ya da gereç elbette ki belli bir fiyat ile elde edilmektedir. Firmamız tarafından en kaliteli, en sağlam ve en kullanışlı katlanabilir sandıkların vitrine çıkartılması da uygun fiyat politikaları ile beraber gerçekleşir. Yani işletmeler fiyatları incelerken kendilerine göre büyük avantajlar bulabilirler ve bu fiyatlar üzerinden katlanabilir sandık modellerini tercih edebilirler. İster depo için kullanılacak olsun, ister doğrudan ambar ve sevkiyat alanında değerlendirilecek olsun tüm bu sandıklara en cazip satış rakamları ile erişmek mümkündür.

Katlanabilir Sandık İmalatı

Yalnızca fiyat olarak değil, aynı zamanda üretim süreçlerinden dolayı verdiği güvenden kaynaklı olarak da öne çıkan katlanabilir sandık, gerekli materyallerin de kullanılması ile son şeklini alırken, yüklü zamanda katlanma özelliğinden dolayı hacim olarak önemli avantajları öne çıkarır. İşletmeler de tercihlerini bu yüzden katlanabilir sandıktan yana kullanırlar.

Firmamız bünyesinde en yaratıcı ve en tecrübeli tasarımcılar tarafından ortaya konulan, tecrübeli ustalarca yapımı sağlanan bu sandıklara şimdi siz de erişebilirsiniz. Çok uygun fiyatlı fırsatları değerlendirmek ve en kaliteli tercihlerde bulunmak için firmamız ile doğrudan bağlantı kurabilirsiniz.