Hurda Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Pek çok yerde görülen ve neredeyse her türlü sektörde kullanılan paletler, depolardan sevkiyat alanlarına, taşımacılık işlerinden farklı noktalara kadar her yerde değerlendirilir. Pratik bir kullanım sağlaması, çalışanlara hız kazandırması, bir anda pek çok ürün ya da yükü taşıma imkanı sağlaması gibi sebepler ile tercih edilen paletler kendi içinde Euro palet, tahta palet, plastik palet gibi çeşitlere de ayrılır. Tüm bu paletler belli bir kullanımın ardından ya da bir şekilde deforme olunmasından sonra elverişsiz hale gelir. İşte bu noktada da firmamız devreye girmektedir. Hurda palet piyasasında iyi bir şekilde bilinen ve hurda paletleri alarak çeşitli şekillerde değerlendiren firmamız, bu nedenle de sıklıkla tercih edilmektedir. İlk olarak hurda paletlerin toparlanması, daha sonrasında ise istiflenmesi ve ayrıntılı incelenmeleri ile ilk adımlar atılır.

Hurda Palet Fiyatları

Yetkin personelimiz ve uzmanlarımız ile değerlendirdiğimiz hurda paletler, farklı şekillerde yeniden sektörlere kazandırılmaya çalışılır. Bazen ise hurda sektörünün değerlendirmesi açısından eldeki hurda paletler verilebilir. Elbette ki hurda paletlerinin toparlanması için de gayret gösterilir. En nihayetinde de söz konusu hurda paletler uygun fiyatlarla satılır ve yeniden değerlendirilme şansını elde eder. Dayanıklı, sağlam, çok hasara sahip olmayan hurdalar ise daha kısa sürede kendilerini toparlayabilirken, eğer herhangi bir yerde önemli kırıklar ya da hasarlar varsa da bu kez de farklı yollarla bu ürünler değerlendirilebilir.

Hurda Palet İmalatı

Hurda paletlerin değerlendirme süreçleri sırasında en kaliteli sonuçlar alınırken, bu esnada firmamızın profesyonel kadrosu tecrübeleri ile ürünlere yaklaşırlar. Paletlerin yeniden elden geçirilmesi ya da bir araya getirilip sınıflandırılan hurda paletlerin satışının yapılmasından önce istifleme çalışmaları fazlası ile dikkat çekecektir. Firmaların hurda palet ihtiyaçları da firmamız tarafından hem çok kısa sürede, hem de en iyi şekilde karşılanmaktadır.

Dileyen her firma palet seçeneklerini inceleyerek siparişini verebilir ve aynı zamanda da en uygun fiyatlı ürünler tercih edilebilir. Bu şekilde firmamız da en hızlı şekilde konuyla ilgilenerek taleplere karşılık verecektir. Şimdi siz de palet siparişinde bulunabilirsiniz.