SKF Sandık

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Sürekli olarak ürün gönderimi ve sevkiyatı yapan firmaların bu ürünleri sevk ederken daha pratik bir şekilde iş görebilmek adına bazı ürünlerden istifade ettikleri bilinir. Daha çok palet, sandık ya da kasa gibi malzemelerin gereksinim haline geldiği bu konuda, özellikle de SFK sandık modelleri dikkat çekmektedir. Gerek katlanır özellik sergilemesi ile, gerek ise köşelerindeki menteşelerinden dolayı hacim olarak küçülmesi ile dikkat çeken bu sandıklar pek çok ürünün ya da malzemelerin taşınması ve sevk edilmesi için büyük avantajlar yaratmaktadır. Günümüzde çeşitli firmaların bu tür sandıklara olumlu yaklaşımlar gösterdiği bilinirken, firmamız da bu alandaki en kaliteli ve en dayanıklı SKF sandıkları üretmekte ve vitrinine yerleştirerek piyasanın beğenisine bu ürünleri sunmaktadır. Daha çok ihracat yapan firmaların tercih ettiği, ham madde üretip yollayan ya da farklı gönderiler yapan işletmelerin de yoğun olarak kullandıkları SKF sandıklar dayanıklı olmaları ve pratik şekilde kullanılmaları ile de öne çıkarlar.

SKF Sandık Fiyatları

Köşelerinde menteşeler yer aldığı için kurulumu ve kullanımı basit olan SKF sandıkların ahşap paletler üzerine konması ve bu şekilde değerlendirilmesi de yaygın bir tekniktir. Firmamız da bu tarz kullanımları önerirken forklift ile taşıma ve yer değiştirme hareketlerinin de bu sayede daha pratik bir biçimde yapıldığı görülebilir. Firmaların bu ürünlere dair fiyat konusundaki merakları da uygun rakamların etiketlerde yer alması ile giderilebilir. Yani işletmeler SKF sandık fiyatlarındaki ucuzluğu hemen değerlendirebilirler.

SKF Sandık İmalatı

Kaliteli sandıkların imal edilmesinde hammadde tercihi çok önemlidir. SKF sandıklar genel olarak ahşaptan yapıldığı için de dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Alt kısımda kullanılan ahşap palet de sandığı destekler ve güçlü tutar. Bu noktada en deneyimli ustalarımızın da son teknolojileri kullanıp güvenilir tekniklerden yararlanması da müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Eğer siz de firmanız ya da bağlı bulunduğunuz departman için SKF sandıklardan talep etmek isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bu noktada uygun fiyatlı seçeneklerden ve kaliteli ürünlerden en güzel şekilde yararlanma fırsatını da kolaylıkla değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.