Sandıklar

Katlanabilir Sandık

İşletmelerin ürün istiflemeleri ve malzeme sevkiyatları sırasında sıklıkla kullandıkları bir takım materyaller, araç ve gereçler vardır. Bu araç gereçler arasında ilk sırada akıllara palet, sandık ve kasalar gelir. Kullanılan paletlerin ya da sandıkların hangi malzemelerden yapıldığı ve ne ölçülerde üretildik..

Ahşap İhracat Sandığı

Firmalar karlılıklarını sürdürmek için üretim yapmaya ve satış gerçekleştirmeye devam ederken, bu sırada kullandıkları araç, gereç ve malzemelerin de pratik işlemler için uygun ortam oluşturmalarına dikkat ederler. Bu noktada ihracat yapan firmaların daha hızlı gönderim yapma ve daha iyi sonuçlar alma anlamın..

Tahta Kasa

Ürün sevkiyatı ya da malzeme istifleme sırasında dayanıklı kasaların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Çünkü bu kasalar pek çok materyal almasının yanı sıra bu materyalleri ve ürünleri koruması ile de öne çıkar. İster ihracat yaparken olsun, ister depolama esnasında olsun en sağlam ve en kullanışlı kasalar t..

SKF Sandık

Sürekli olarak ürün gönderimi ve sevkiyatı yapan firmaların bu ürünleri sevk ederken daha pratik bir şekilde iş görebilmek adına bazı ürünlerden istifade ettikleri bilinir. Daha çok palet, sandık ya da kasa gibi malzemelerin gereksinim haline geldiği bu konuda, özellikle de SFK sandık modelleri dikkat çekmekt..

İhracat Sandığı

İhracat yapan firmaların en sık kullandıkları araçlar arasında gelen ihracat sandığı, kolilerin ya da ürünlerin doğrudan sandık içine yerleştirilmesi ve sevk edilmesi esnasında değerlendirilir. Aynı anda pek çok parçayı tek bir kasada toplayan bu sandıklar ile TIR içi yerleşim de rahatlıkla yapılmaktadır. Örn..

Kontraplak Sandık

Sektörü ne olursa olsun üretim yapan, bir şeyleri alan ya da satan firmalar elbette ki nakliye için bir takım yardımcı ürünlere ihtiyaç duyacaktır. Sadece nakliyenin pratik olması noktasında değil, ürün ve malzeme depolamanın da kolay olması açısından çeşitli yardımcı materyallerin kullanılması elzemdir. İşte..

Kafes Sandık

İşletmeler hem sevkiyat sırasında, hem de depolama işlemleri esnasında zaman zaman palet ve sandık gibi oldukça işe yarar yardımcı ürünlerden istifade ederler. Bu tür araç ve gereçler ile hem daha çok malzemenin aynı anda taşınması ya da depolanması sağlanır, hem de pratik ve hızlı işlem yapıldığı için zamand..

OSB Sandık

Bilindiği gibi firmaların ürün sevkiyatlarında ya da ham madde taşımaları sırasında bazı yardımcı araçlara ihtiyaç duymaları kaçınılmazdır. Kısa sürede daha çok iş yapabilmek, daha iyi manevralarda bulunup daha iyi adımlar atabilmek için paletler ve sandıklardan yararlanılabilir. Özellikle de ahşap sandıklar ..

Ahşap Sandık

Çok sayıda işletme için hem depo alanlarında, hem de sevkiyat esnasında kullanılan bir takım yardımcı ürünlerin değerlendirilmesi normaldir. Çünkü işlerin daha hızlı, daha pratik ve daha iyi bir şekilde yürütülmesi noktasında bir takım yöntemler denenmektedir. Bu noktada palet kullanımının yaygın şekilde gerç..

Palet Sandık

İşletmeler için işlerin kolaylaştırılmasını sağlayan çeşitli ürünler, araçlar ya da materyaller fazlası ile öne çıkar. Paletler de bu konuda sıkça kullanılır. Gerek nakliye için, gerek depolama için ahşap paletler, tahta paletler, euro paletler ya da plastik paletler kullanılabilirken bunların yanı sıra işlet..