Kontraplak Sandık

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Sektörü ne olursa olsun üretim yapan, bir şeyleri alan ya da satan firmalar elbette ki nakliye için bir takım yardımcı ürünlere ihtiyaç duyacaktır. Sadece nakliyenin pratik olması noktasında değil, ürün ve malzeme depolamanın da kolay olması açısından çeşitli yardımcı materyallerin kullanılması elzemdir. İşte bu noktada pek çok detay öne çıkarken, firmamızın üretip satışa koyduğu paletler ve sandıklar dikkat çekmektedir. Bilhassa da kontraplak sandık modelleri çeşitli sektörlerde hem fiyatı, hem de kullanışlılığı ile ilgi görmektedir. Dileyen her firma bu tür sandıklar ile gerek sevkiyat yapabilir, gerek ise istif alanında yeniliklere gidebilir. Kısacası söz konusu ürünler fazlası ile kullanışlı ve avantajlıdırlar.

Kontraplak Sandık Fiyatları

Paletlerde de, sandıklarda da kullanılan malzemelerin dayanıklı olması gerektiği aşikardır. Sandıkların hacim olarak da değerlendirilmesi ve dört bir yandan desteklenmesi konusunun gündeme gelmesi kontraplak sandıklarda da geçerlidir. Bu sandıkların fiyatları da uygun olduğu için pek çok işletme seçimini bu seçenekten yana kullanır. Çünkü kontrplak sandıklar hem hafif, hem pratik kullanıma uygun, hem de oldukça ucuzdur. Zamandan, işçilikten ve maliyetten tasarruf etmeye çalışan şirketler söz konusu sandıkları kullanarak her türlü lojistik işlemlerini daha uygun şekilde yapmanın yollarını aramaktadırlar. Böylelikle gider kalemleri azalmakta, daha iyi bir kar marjı elde edilebilmektedir.

Kontraplak Sandık İmalatı

Her ne kadar pratik şekilde kullanıldığı için ilgi görse de kontraplak sandıkların imalat yöntemleri de kullanıcılara güven verdiği için dikkat çeker. Çünkü üretim süreci sırasında hem en dayanıklı, en iyi malzemelerin seçilmesi, hem de işçilik ve tercih edilen teknikler anlamında kusursuz adımların atılması işletmeleri memnun etmektedir. En nihayetinde de ortaya çıkan kontraplak sandık modellerinin benzersiz olması sonucu, kullanıcıları mutlu edecektir. Hem hacim olarak, hem de yapı olarak fazlası ile işe yarar özelliklere sahip olan bu sandıklar en uygun fiyatlara satın alınabilir.

Dileyen her firma kontraplak sandıklardan ucuz fiyata yararlanabilir. Siz de işletmenizde lojistik, depo ve nakliye alanlarında kontraplak sandıklardan istifade etmek isterseniz, her an her saniye bizimle iletişime geçebilirsiniz.