Euro Palet

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

İhracat yapan firmaların özellikle tercih ettiği euro paletler, taşımacılık, nakliyat ve depolama işlemlerinde işletmelerin bir numaralı yardımcısıdır. Kurutulmuş ahşaptan yapılan bu paletlerin her anlamda dayanıklı olduğu, üstelik uzun yıllar kullanılabildiği için de kalitesini ispatladığı görülebilir. Bunların yanı sıra firmamız tarafından her türlü sektörün ihtiyacı için pazara sunulan bu paletlerin özellikle de ihracat firmaları tarafından tercih edildikleri açıktır. Çünkü Avrupa başta olmak üzere pek çok ülkeye ürün gönderen firmalar, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Euro palet kullanırlar. Müşterilerinin depolarının bu paletlere uyumlu olması, bununla beraber pek çok istifleme işlemi sırasında bu paletlerin kullanışlı olması da şirketleri söz konusu ürünlere çeker. Gerek imalat sürecindeki olumlu yanlar, gerek ise satış sırasındaki uygun rakamlar Euro palet ürünlerinin cazibesini artırmaktadır.

Euro Palet Fiyatları

Pek çok firma için TIR yüklemelerinde palet tercihinde bulunmak, bu paletlerin de ağırlıklı olarak Euro palet türleri arasından yapılmasını sağlamak artık alışılageldik bir hal almıştır. Çünkü firmalar palet üzeri ambalaj yaparlarken belli ölçülerden gitmek isterler ve aynı zamanda bu paletlerin belli bir ağırlığı rahatça kaldırabileceği prensibi ile hareket ederler. Bu noktada da dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü Euro palet seçenekleri değerlendirilir. Söz konusu paletlerin fiyatları da işletmeleri zorlamayan rakamlardan oluşmaktadır. Çünkü paletler hem cazip fiyatları ile, hem de avantajlı koşulları ile firmalara sunulur.

Euro Palet İmalatı

Avrupa başta olmak üzere çeşitli ülkelerdeki firmaların ülkemizden ürün çekerken paletli şekilde gönderim talep etmeleri normaldir. Çünkü yurt dışınki firmaların pek çoğu kendi depolarına paletleri forklift benzeri araçlar ile yerleştirirler ve forkliftin çatal kısmına en uygun olan ölçülere sahip paletler bu esnada tercih edilir. Dayanıklı ve sağlam olmasından dolayı da talep gören Euro paletler defalarca kullanılsa da sıkıntı yaratmayacaktır. Firmamız da bu noktada fazlası ile güvenilir ürünleri uzun zamandır piyasaya sunmaktadır.

Dilerseniz siz de Euro palet alabilir ve yüklemelerinizi, sevkiyatlarınızı ya da istiflemelerinizi bu paletleri kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde tasarruf da edebilir ve paranızı cebinizde tutmuş olabilirsiniz.