Tahta Kasa

Tüm ahşap sandık ve palet ihtiyaçlarınız için bizi arayın. (212) 652 20 52 veya (539) 854 16 30

Ürün sevkiyatı ya da malzeme istifleme sırasında dayanıklı kasaların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Çünkü bu kasalar pek çok materyal almasının yanı sıra bu materyalleri ve ürünleri koruması ile de öne çıkar. İster ihracat yaparken olsun, ister depolama esnasında olsun en sağlam ve en kullanışlı kasalar tıpkı sandıklar gibi tercih edilmelidirler. Tahta kasaların yapıları gereği çok dayanıklı olmaları da ilgi ve rağbeti bu alana kaydırır. Firmamızın büyük bir titizlikle üretip piyasanın beğenisine sunduğu tahta kasalar ile dileyen her şirket en pratik ve en güvenilir şekilde depolama ve sevkiyat işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Dünya standartları kalitesinde bir ürün olan tahta kasa, ham maddesinin sağlamlığından dolayı uzun yıllar boyunca da kullanılmaya devam edilebilir. Üstelik sadece sevkiyat ya da depolama için değil, zaman zaman kısa mesafeli yük taşımaları için de değerlendirilen bu kasalar oldukça fonksiyoneldirler.

Tahta Kasa Fiyatları

Tıpkı paletler ya da sandıklar gibi önemli bir yardımcı araç görevi üstlenen kasalar da şirketlerin ilgisini çekerken, firmamıza bu konuda fazlası ile bir rağbet de gösterilmektedir. En kaliteli ve oldukça da kullanışlı tahta kasa seçeneklerinin daha çok ambar ve sevkiyat kısımlarında değerlendirildikleri görülürken, elbette ki fiyat konusunda da bir takım meraklı gözler ürünlerimize çevrilmiştir. Ancak rahatlıkla şu ifade edilebilir ki tahta kasa ürünlerin oldukça uygun ve ucuz fiyatlar ile satıldığı ortadadır. Bu nedenle işletmeler bu kasalar külfet olarak da bakmayacaklardır.

Tahta Kasa İmalatı

Dileyen her firmanın her alanda kullandığı tahta kasalar firmamızın en güzide ürünleri arasında gelirken, sağlam ve dayanıklı bu ürünler ile çok uzun süreler boyunca istifleme ve sevk etme işlemleri yapılabilmektedir. Üstelik söz konusu kasaların kullanım alanlarında da bir kısıtlama olmadığı için hangi sektör olursa olsun bu kasalardan istifade edilebilir.

Siz de firmanız için ya da yaptığınız iş gereği tahta kasa ürünlerine gereksinim duyabilirsiniz. Bu tür zamanlarda hem uygun fiyatlardan yararlanmak, hem de kullanışlı kasalar elde ederek çeşitli fırsatları değerlendirmek için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.